Lustra grzewcze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Lustra grzewcze Riexinger są stosowane do zgrzewania doczołowego wyrobów z termoplastów m.in. rur, profili i kształtek. Riexinger oferuje lustra do użytku ręcznego oraz lustra do zastosowania w maszynach i urządzeniach automatycznych. Lustra grzewcze Riexinger są wykorzystywane na budowach, w warsztatach serwisach zajmujących się obróbką tworzyw sztucznych oraz w zakładach produkcyjnych.
Wszystkie lustra spełniają wymagania nowoczesnego, intensywnego procesu produkcyjnego. Ponadto, lustra dzielone, rozchylane stosowane do zgrzewania płaszczy i osłon są produkowane pod wymiar Klienta i pasują do większości maszyn zgrzewających innych producentów.

Lustra wyróżniają się wysoką odpornością na zużycie, idealnym rozkładem temperatury oraz wysoką bezawaryjnością. Powierzchnie grzewcze luster są powlekane warstwą zapobiegającą przywieraniu tworzywa, kontrola temperatury jest realizowana przez termostat lub cyfrowo przez sterownik z wyświetlaczem temperatur (DVS 2208). Dodatkowo, w wyposażeniu są diody sygnalizujące interwały pracy i problemy z zasilaniem.