Zgrzewarki doczołowe do rur z tworzyw sztucznych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zgrzewarki doczołowe, w tym siodłowe są stosowane w zakładach produkcyjnych do wyrobu wszelkiego rodzaju rur, rozdzielaczy, przyłączy, kształtek, kolan dwu- i trójników, kolektorów oraz odwodnień z PE, HDPE, PP i PVC. Zgrzewarki te wykorzystuje się również na budowach.

Zgrzewanie doczołowe może być realizowane z wykorzystaniem elementów litych, warstwowych (np. preizolowanych) lub komorowych. Co do zasady proces zgrzewania jest wykonywany w cyklach: podgrzanie wstępne i wyrównanie ścianek, zgrzewanie, stygnięcie. W zależności od modelu urządzenia i dodatkowego wyposażenia, cały proces zgrzewania może być realizowany manualnie lub automatycznie, również zgodnie z zaprogramowanymi parametrami wg. wytycznych DVS.

Oferujemy zgrzewarki niemieckiego producenta Eugen Riexinger  do Ø1200 mm. To co wyróżnia nasze urządzenia to prosta obsługa, bardzo solidne wykonanie i niezawodność w trakcie intensywnego użytkowania. Podstawowe korzyści wynikają z zastosowania bezolejowych napędów pneumatycznych oraz solidnej konstrukcji ramy oraz jarzm i luster, które wykazują dużą odporność na przeciążenia i użycie wynikające z seryjnej produkcji. Nasze urządzenia funkcjonują w wiodących firmach produkcyjnych, w warsztatach i na największych inwestycjach budowlanych w całym kraju.