Zgrzewarki doczołowe do płyt tworzywowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Zgrzewarki doczołowe są przeznaczone do zgrzewania arkuszy płyt z tworzyw sztucznych m.in. w procesie produkcji zbiorników cylindrycznych z tworzyw sztucznych, basenów, układów wentylacji, pojemników, zbiorników, wanien do galwanizacji, basenów itd..

Zgrzewarki Heiming i Ingenia to wydajne i bezawaryjne maszyny sprawdzone na budowach, w zakładach obróbki tworzyw sztucznych jak i w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych na całym świecie. Oferujemy modele manualne, pół i w pełni automatyczne do płyt z tworzywowych o grubości od 2 – 50 mm (65 mm; płyty komorowe) i szerokości aż do 6000 mm.

Wszystkie modele są wyposażone w bezolejowy układ pneumatyczny, listwy grzewcze pokryte PTFE i regulację temperatury w układzie zamkniętym. Wybrane modele można doposażyć w zewnętrze zawijarki do produkcji zbiorników cylindrycznych, moduł do automatycznego zgrzewania pod kątem 90o (L), moduł do zgrzewania typu T, układ kompensacji sił oraz wiele innych udogodnień. Zawsze proponujemy bezpłatne konsultacje przed zakupem zgrzewarki

Zgrzewanie płyt odbywa się w odpowiedniej kolejności, w cyklach: wyrównanie / podgrzanie wstępne, zgrzewanie, stygnięcie. W modelach automatycznych, parametry każdego z cykli są zaprogramowane wg. norm DVS dla poszczególnych tworzyw. Automatyczne zgrzewarki doczołowe zdecydowanie przyspieszają proces seryjnej produkcji i zapewniają powtarzalną jakość zgrzewu.