Zgrzewarki doczołowe do płyt tworzywowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Stołowe zgrzewarki doczołowe są przeznaczone do zgrzewania płyt litych i komorowych z tworzyw termoplastycznych. Płyty z tworzyw sztucznych zgrzewa się najczęściej doczołowo, pod kątem oraz zawija w cylindry. Zgrzewanie odbywa się w kolejnych cyklach:  podgrzanie wstępne, wyrównanie płaszczyzn, zgrzewanie, stygnięcie.

Do typowych zastosowań zgrzewarek doczołowych zalicza się wytwarzanie: zbiorników, kontenerów, pojemników, przewodów wentylacyjnych, cystern, silosów, wanien galwanizacyjnych, wyrobów pływających, wkładów oraz basenów. Na budowach i w terenie zgrzewarki tego typu umożliwiają m.in. sprawne zgrzewanie wszelkiego rodzaju okładzin, wykładzin, duktów wentylacyjnych oraz elementów konstrukcyjnych. Zgrzewarki doczołowe zdecydowanie przyspieszają proces seryjnej produkcji i zapewniają 100% powtarzalną jakość łączeń. W wielu przypadkach eliminują konieczność spawania płyt ekstruderem.

W naszej ofercie znajdziesz zgrzewarki producentów: INGENIA GmbH, Ritmo Spa oraz HAIMING. 'Zawsze proponujemy bezpłatne konsultacje przed zakupem zgrzewarki.

Oferujemy modele zgrzewarek doczołowych sterowane ręcznie, półautomaty oraz sterowane numerycznie maszyny zgrzewające doczołowo w automatycznych cyklach z parametrami określonymi wg. wytycznych DVS. Wszystkie urządzenia są przeznaczone do zastosowań w zakładach produkcyjnych i serwisach tworzyw sztucznych, a wybrane wersje (zbudowane na lżejszych ramach) do zastosowań bezpośrednio na budowie.  Wspólną cechą tych maszyn jest odpowiedni stosunek ceny do jakości. Zgrzewarki są wyposażone w: listwy grzewcze pokryte PTFE oraz regulację temperatury miecza grzewczego w układzie zamkniętym. Natomiast wybrane modele można doposażyć m.in. w: zawijarki do produkcji zbiorników cylindrycznych, moduł do automatycznego zgrzewania pod kątem 90o, moduł do zgrzewów typu – T, układ kompensacji sił oraz wiele innych udogodnień.

W zależności od dostawcy, modelu oraz akcesoryjnego oprzyrządowania, możemy zaproponować najlepsze z dostępnych na rynku rozwiązań do zgrzewania płyt o grubości od 2 do 60 mm (w przypadku płyt komorowych nawet do 65 mm) i szerokości aż do 6000 mm.

Pracując z nami otrzymają Państwo:

  • wsparcie produktowe, w tym propozycje optymalnych urządzeń skonfigurowanych dla przewidzianych zastosowań lub profilu produkcji;
  • możliwie najlepszą ofertę;
  • instalację maszyny i przeszkolenie operatorów;
  • wsparcie techniczne i serwisowe dla dostarczonych urządzeń;

 

Automatyczna zgrzewarka doczołowa do płyt z tworzyw sztucznych Ingenia P-SW
INGENIA P-SW: Automatyczna zgrzewarka doczołowa do płyt z tworzyw sztucznych

Automatyczna zgrzewarka doczołowa do płyt z tworzyw sztucznych Ingenia PS ECONO
INGENIA PS ECONO: Zgrzewanie płyty z kotwami do betonu

Półautomatyczna zgrzewarka doczołowa do płyt z tworzyw sztucznych Haiming S-PH3000
Haiming S-PH3000: Produkcja pojeminka