Piły do płyt z tworzyw sztucznych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Płyty z tworzyw sztucznych to obecnie popularny materiał budowlany i konstrukcyjny.  Ze względu na sprecyficzne właściwości tworzyw, elementy wykonane z płyt tworzywowych zastępują  beton, stal i materiały naturalne.

Dzięki możliwości precyzyjnej obróbki, płyta z polipropylenu, polietylenu, PCW czy PVDF to podstawowy półprodukt na rynku w procesie wytwarzania zbiorników, cylindrów, wanien do galwanizacji, okładzin, osłon a nawet obiektów pływających i wodoodpornych.

 

Aby zapewnić estetyczne i precyzyjne wykonanie, cięcie płyt tworzywowych musi być realizowane z określonymi parametrami, odpowiednią tarczą i w odpowiednich warunkach.

 

Prosta i solidna konstrukcja to klucz do sukcesu przecinarek stołowych INGENIA. Piły do płyt z tworzyw sztucznych i piły stołowe INGENIA są przeznaczone do szybkiego i precyzyjnego przecinania płyt tworzywowych. Dzięki zastosowaniu odpowiedni stabilnej ramy oraz przecinaniu płyt ułożonych w poziomie,  płyta jest wolna od naprężeń. Za samo przecinanie odpowiedzialna jest niezawodna piła tarczowa renomowanego producenta FESTO. Dodatkowo, nie pojawia się ryzyko przesunięcia lub przewrócenia się płyty. Dzięki temu, sam proces przecinania nie wymaga specjalnych kwalifikacji lub uprawnień a piły do płyt z tworzyw sztucznych zapewniają pełną powtarzalność procesu.

Piła automatyczna do cięcia płyt z tworzyw sztucznych Ingenia ATA
Piła automatyczna do cięcia płyt z tworzyw sztucznych Ingenia ATA