Suszenie – Zdmuchiwanie

Suszenie, zdmuchiwanie

Suszenie i zdmuchiwanie to bardzo popularny rodzaj aplikacji nagrzewnic powietrza. Najczęściej odbywa się to z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury Klienta. Co to oznacza? Dobieramy odpowiedni dla produktu rodzaj dysz, dmuchaw wysokociśnieniowych i implementujemy w istniejące miejsce na linii produkcyjnej. Rodzaj zastosowanych komponentów ściśle zależy od rodzaju aplikacji, ale też prędkości i dostępnego miejsca.

Sprawdzone rozwiązanie

Budujemy również kompletne maszyny stacjonarne i mobilne do suszenia wszelkiego rodzaju zbiorników, beczek czy całych cystern. Nasze maszyny stosowane są także na szeroką skalę  do  suszeniu filtrów DPF/FAP po procesie mycia.

suszenie-kotla-cysterny

Komory grzewcze na zamówienie

Jeżeli suszenie wymaga zamknięcia produktu w komorze po zakończonym procesie produkcyjnym (np. po procesie malowania) - zbudujemy ją! Dodatkowo możemy wykorzystać rekuperacje gorącego powietrza, co pozwoli zaoszczędzić energię elektryczną czyli pieniądze! Nasze dmuchawy są w stanie zassać gorące powietrze, podać je do nagrzewnicy i ponownie podgrzane wtłoczyć do komory.

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji.

32 209-12-02

Od pn do pt 07:30 – 15:30

Addres ul. ks. W. Siwka 13 40-306 Katowice

Email info@heisslufttechnik.pl